1000 instagram beğenisi kazanmak

1000 instagram beğenisi kazanmak

Neden kimse sizi "beğenmiyor"?

Instagram Beğeni Satın Al

‘’Bir pazarlamacı değil, bir ortak yaratıcı olarak satmak yerine etkileşimde bulunun.’’

Tom. HC Anderson

Ocak 2018 itibarı ile Instagram, popüler sosyal medya platformunun günde 147 milyon aktif kullanıcısıyla ayda benzeri görülmemiş 50 milyar kullanıcıya ulaştığını duyurdu. Bu, Instagram'ı, 19.1 milyar günlük aktif kullanıcısıyla rakip Snapchat'i (XNUMX günlük aktif kullanıcıları) geride bırakarak Facebook'tan sonra en çok ziyaret edilen ikinci sosyal medya sitesi yapar. Herkes sürekli olarak her yaştan kitlesi ile en çok kullanılan sosyal medya platformu olmuştur.

İşletmeler artık uygulamanın geniş erişiminden yararlanıyor ve 2016'da Instagram iş profilinin oluşturulmasından bu yana Instagram'da 250.000'den fazla işletme hesabı var.

Instagram kullanıcılarının yaklaşık% 80'i, birden çok işletme profilini takip etmeye ve bu işletmeler için markalı içeriği düzenli olarak incelemeye istekli olduklarını söylüyor. Şirketin uygulama aracılığıyla potansiyel müşterilere kolay erişimi olmasına rağmen, Instagram iş profili rekabete karşı bağışık değildir. Değişen algoritmaları istenen kitleye her zamankinden daha zordur ve kişisel veriler "takipçi" sayısına göre sıralanır. Bir çok işletme hesabı sahibi müşterilerimiz bizi tercih ederek ortalama 1000 instagram beğenisi kazanmakta. Sürekli olarak bu işlemi yapmaktalar ve hesaplarını, markalarını geliştirmekteler.  

     

EN ÇOK TAKİPCİ VE BEĞENİ KAZANDIRAN SOSYAL MEDYA YARDIMCINIZ!

Takipcivar.com adresi olarak sürekli olarak instagram hileleri geliştirmekte ve sizlere en kaliteli bir biçimde sunmak için çalışmaktayız. Instagram da kimse sizler ile etkileşime girmiyorsa ve sizlerde takipçi ve beğeni kazanmak için günlerinizi, aylarınızı harcıyorsanız Türkiye’ni en kaliteli ve en güvenilir hizmetini veren takipcivar sitemizi ziyaret ederek dilediğiniz kadar instagram beğeni satın alabilirsiniz. Dilerseniz bu işlemi 120 dk bir sefer sizlere sunmuş olduğumuz krediler ile ücretsiz olarak uygulayabilirsiniz. Buna rağmen hayla uzun süreler harcıyorsanız otomatik haftalık beğeni paketlerimizi de deneyebilir ve sürekli olarak etkileşim alabilirsiniz.