1000, 10 bin instagram takipçisi kazanmak

1000, 10 bin instagram takipçisi kazanmak

Instagram Takipçisi nasıl artırılır?

Şimdi size anlatacağım püf noktaları herhangi bir yazılım veya araç değil. Bu, gerçek takipçilerin artırılabileceği ve her zaman bu ipuçlarını takip edebileceği tüm Instagram'ın resmi ipuçlarıdır. İnsanların profillerinde anında 1000, 10 bin instagram takipçisine ulaşmalarının bazı zor yolları vardır, ancak boşuna değil ve tüm takipçiler yavaş yavaş azalır. Bu tür bir tekniği kullanırsanız, profilinizde herhangi bir etkileşim olmayacaktır, yalnızca yayınınızda gerçek takipçileriniz gibi görünecektir. Yani burada, herhangi bir beğenme aracından bahsetmiyorum, ama size yaklaşık %100 yol söylüyorum, bu sizin için her daim doğru yol olacak ve profilinizi bu şekilde her zaman artırabilirsiniz.

1. Instagram Hesabını Optimize Edin

Instagram Takipçisini büyütmenin ilk adımı, bir hesap oluşturduktan sonra bir profil resmi, Instagram Bio ve ayrıca web sitenize, kanalınıza veya başka bir hesaba bağlantı gibi bir hesabı oluşturduktan sonra Instagram hesabını optimize etmektir. Çünkü birisi Instagram hesabınızı açtığında, önce Profil Resmi ve Bio'yü görür, bu şekilde Profil Resmi ve Bio'yu optimize etmek çok önemlidir.

2. Tutarlı Kaliteli Gönderi (Neredeyse 2 günde 1 Gönderi)

Instagram Sosyal Medya Profil üzerinde herhangi bir hareket Takipçi değil Günlük mesaj bu konuda çok fazla dikkat çekmek Time Post çok yapmak önemli ve hangi edilir. Bana göre, Instagram'da sabah 8 ve akşam 5'de yayınlandıysa, daha fazla Katılım alınabilir ve posta üzerinde daha fazla Beğenme ve Yorum bulunabilir.

3. Reklam Öğesi Etiketleme

Ben zaten internette Hashtag "#" önemini anlattım. Ne zaman bir Word ile #tag koyarsak. Böylece Word bir Anahtar Kelime olur ve birisi Instagram'a bir video veya resim gönderdiğinde, yayınınızın daha fazla insana ve daha fazla insana ve insana ulaşması için birçok içerikle ilgili Hashtag'i kullanın Yayınınızı beğendiyseniz, kullanıcılar profilinizi ziyaret edecek. Ve bu şekilde takipçinizi artırma şansınız artacaktır. Bu şekilde Instagram takipçisini artırmanın en iyi yolu.

Not: Bir hashtag kullanırken, hashtag'leri anlamsız girmediğinizi unutmayın. Ardından gönderi spam gönderisi olarak kabul edilir ve gönderinizin erişimi azalır. Bir şey daha en az 8-9 hashtag eklemektir.


4. Beğen ve Yorum Yap ( Sürekli aktiflik ve etkileşimde bulunma)

Instagram'daki veya herhangi bir Sosyal Ağ web sitesindeki diğer yayınları beğendiğimizde veya yorum yaptığımızda. Bu, etkinliğimizi gösterir ve Instagram, hesabın gittikçe daha fazla insana ulaşmasını sağlar. Bununla birlikte, kullanıcı Instagram profilinizi de kontrol eder. Ve profiliniz etkileyici ise, o zaman da takip edeceksiniz.

6. Trend ve Viral:

Instagram Takipçisini Hızla Artırmak istiyorsanız, trendde olan ve viral olan tüm bu konular hakkında yorum yapın ve yayınlayın. Bu sayede takipçi kazanabilir ve etkileşim alabilirsiniz.