%100 Güvenli, Şifresiz Instagram Sınırsız Takipçi Hilesi

%100 Güvenli, Şifresiz Instagram Sınırsız Takipçi Hilesi

Instagram Takipçi Hilesi - %100 Güvenli

Daha geniş kitlelere ulaşmanız için ücretsiz ve %100 güvenli Instagram sınırsız takipçi hilesi sadece Takipcivar.com adresinde! Sizlerde makalemizi okumaya devam ederek gereken kazanımları elde edebilirsiniz.

Sınırsız Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır?

Çoğunuzun bildiği üzere 2019 yılının sonunda Instagram büyük bir güncelleme yayınladı ve bu güncelleme ile Instagram takipçi hilesi yapmanıza izin veren sitelere büyük zararlar verdi. Bu zararların sonunda birçok takipçi hilesi çalışmaz veya faydasız hale geldi. Biz de sizlere güncel ve kaliteli bir sistem ile hizmet sunmaktayız. Takipcivar ile her gün 100'lerce takipçi kazanmanız mümkün. Yüklenen profiller tamamen gerçek ve türk kişilerdir. Sizin gibi gerçek kişiler tarafından takip edilirsiniz. Bu sayede keşfede düşme ihtimalinizi daha çok artarır.

 

 

Hesabınız için sürekli olarak takipçi kasmak bazen zararlı olabilir fakat takipcivar olarak kullandığınız değişken İP 'ler sayesinde Instagram asla sizin takipçi hilesi yaptığınızı fark edemez. Farklı İP nasıl oluşturuyoruz derseniz bunu proxy sayesinde yapmaktayız. Bu sayede her 500 takipçi gönderiminde sanki kullanıcılar farklı telefonlar ile sizi takip etmiş gibi gösterilir ve hesabınız tamamen güvenli şekilde yükselir. Takipçileri yükselttiğiniz de keşfede çıkma ihtimaliniz de artmaktadır. Bu işlemlerin ardında sürekli olarak takipçi artışı ve etkileşim olacağından dolayı sizleri güvenilir hesap haline getirir ve az önce bahsettiğim gibi keşfet dolası ile de bir çok doğal takipçi kazanabilirsiniz. Ana sayfamız üzerinden sistemimize giriş yaparak hesaplarınıza takipçi kazandırabilirsiniz. Zamanınızı buna harcayarak günde binlerce takipçi kazanabilir ve kaliteli bir profil sahibi olabilirsiniz. Unutmayın ki gerçek kişiler olacağı için kitleyi elinizde tutmalısınız ve biz bu işlemi de sizlere diğer makalelerimiz de anlattık blog kısmandan ulaşabilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Gerçek doğal takipçi kazanmak için sizlerden hemen Türkiye’nin en güvenilir sitesini deneyebilirsiniz. Otomatik ve manuel olarak iki çeşit olarak takipçi ve beğeni artırabilirsiniz.