%100 Gerçek Instagram Takipçileri Satın Almak

%100 Gerçek Instagram Takipçileri Satın Almak

Takipçi satın almam durumunda hesabım zarar görür mü?

Sosyal medya platformu, güçlü rakiplerin olduğu zorlu bir alandır. Bu ortamda diğerlerinden sıyrılarak belli bir yere gelmek son derece zor. Aldığınız reklamlar, hesabınıza yaptığınız yatırımlar ya da geldiğiniz seviyenin zarar görmesi noktasında endişe duymanız doğal. Bu nedenle takipçi satın alma konusunda kararsızlık yaşıyor olabilirsiniz. Endişelenmeyin! Sizin üstün yararınızı gözeterek, gerekli çalışmaları yürütüyoruz.

 

Instagram güvenlik alt yapısını her geçen gün daha sağlam temellere dayandırıyor. Kullanıcıların memnun olması ve güvenliğini sağlamak adına yeni önlemler alıyor. Bu noktada gerçek adı altında kalitesiz yazılıma sahip bot takipçiler sağlanıyor ve bunu da instagram algılıyor yani fark ediyor. Bu durum alacağınız hizmetin işlevinin yok olmasına neden olur. Bu tür sorunları yaşamayacağınıza garanti vererek, biz size kaliteyi vaat ediyoruz. Gerçek türk takipçiler satın almak için sizlerde takipcivar.com adresini ziyaret edebilir dilediğiniz paketimizi inceleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için diğer makalelerimize göz atabilir dilerseniz de bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Göndereceğimiz hesaplar, tamamen gerçek ve kaliteli kitlelerdir. Ne uygulamanın ne de diğer insanların, bu hesapları hile ile artırıldığını anlamasına imkân yoktur. Bunlar gerçek kullanıcı olduğu için, hesabınıza zarar vermez aksine fayda sağlar. Instagram uygulamasının gözünde, önceki konumunuza göre çok daha iyi bir yere gelirsiniz. Sürekli olarak etkileşim oluşacağından dolayı önerilen hesaplar arasına girerek keşfet diye adlandırılan bölüme düşecek ve doğal gerçek takipçiler ve beğeniler alacaksınız. Sürekli olarak gelişecek ve güzelleşecek profil hesaplarına sahip olacaksınız.

 

Satın aldığım takipçiler takibi bırakır mı?

Bu takipçiler, kesinlikle gerçek kişilerdir. Kaliteli yazılımların desteğiyle oldukça kaliteli hale getirilmiş, Türk kullanıcı hesaplardan oluşmaktadır. Gerçek hesap nedeniyle, gelen takipçiler sizin içeriklerinizi beğenmediği taktirde %10’luk bir azalma yaşanacaktır. Takibi bırakma gibi bir durum ortaya çıkmaz. Bu açıdan takipçi satın alma hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Ancak ara ara bot takipçi kasarsanız işleriniz daha kolay ve rahat olarak gelişecektir.